Co nabízím

Co všechno pro vás mohu zajistit? Zajistím focení, úpravu a předání fotek, případně poradím s dalším zpracováním fotek.

Děti, miminka, rodinky

Udělejte si radost a dopřejte si originální fotografie jako ideální vzpomínku. Vytvořím vám kreativní fotografie jak dětí, tak celé rodiny. Jak? V interiéru i exteriéru, za každého počasí, klasicky i netradičně, ale hlavně hravě. Konečný výběr je na vás. Čas utíká, to nezměním, ale dokážu zachytit ten správný okamžik, abyste získali krásnou památku. 

 


Portrétní fotografie

Darujte svůj krásný portrét, nebo si jen udělejte radost a dopřejte si profesionální focení. V každém je něco jedinečného, co stojí za to zachytit. Nechte se fotografovat originálně, kreativně a zábavně. Věřím, že pro vás bude focení příjemným zážitkem. Zajistím vám exkluzivní portrétní fotografie.

 


Maminky v těhotenství

Chcete mít vzpomínku na své těhotenství? Nechte se vyfotit. Krásné a kreativní fotografie pro nastávající maminky dle vašeho přání. Tak neváhejte a zachyťte tento jedinečný okamžik. Focení může probíhat jak v interiéru, tak v exteriéru. Fotografie tvořím pro vás, proto se předem domluvíme, jaký styl preferujete. Dodám osobité fotografie, které vám udělají radost. 

 


Svatby, rodinné události

Hledáte profesionálního fotografa pro netradiční svatební a společenské fotografie? Tak to jste na správném místě. Zachytím kreativně váš jedinečný den. Mým cílem je, aby fotografie vyjádřily kouzlo okamžiku. Řešíte svatební fotografie? Už nemusíte. Vytvořím vám působivé vzpomínky na váš den D.